Nová sezóna se blíží!

2.8.2018 12:09

Je to tak, prázdniny jsou půlce a my už pro vás chystáme ostošest naší jubilejní 50. sezónu! Těšíme se a samozřejmě pro vás připravujeme kromě vašich oblíbených klasických pohádek i spoustu novinek! A v září už se nám program taky pěkně plní, takže buďte s námi, sledujte náš web nebo facebook a my vám brzy prozradíme víc!


Chcete nás podpořit? Je to jednodušší, než si myslíte!

9.11.2017 12:15

A stačí k tomu opravdu málo! Pokud nakupujete přes internet, běžte jen před Vaším nákupem na portál givt.cz a vyhledejte v neziskových organizacích naše divadlo. Pak už nakupujte, jak jste zvyklí. Nezaplatíte nic navíc, ale část peněz z Vašeho nákupu půjde na podporu našeho divadélka. A my i loutky Vám budeme moc vděční! Děkujeme, že na nás myslíte a podporujete nás. P.S: A kdyby Vás zachvátila nákupní horečka dnes, vězte, že nám dnes bude připsán dvojnásobek běžné částky. A to je dvojnásobná pomoc!


Rezervace vstupenek - jak na ně?

7.10.2017 11:12

Vážení a milí diváci, množí se nám dotazy na rezervace, proto nám na úvod sezóny dovolte připomenout, že rezervace jsou možné pouze do páteční půlnoci, v sobotu už je pak pouze přímý prodej, aby se spravedlivě dostalo na všechny. Nebojte se tedy, když se rozhodnete přijít v sobotu na pohádku, neznamená to že je plno, můžete směle vyrazit za kulturou. Těšíme se od dvou nebo od půl čtvrté!


Poděkování

18.9.2017 16:24

Živou Jílovskou máme za sebou a opět patří obrovský dík všem, kteří se zapojili a i přes letošní nepřízeň počasí s námi vydrželi po celý den. Děkuji nesmírně všem svým kolegům, kteří opět pomáhali, organizovali, hráli, stavěli, bourali, zvučili, točili, kreslili či tvořili - jmenovitě a abecedně letos Anička,Patrik, Pavlína, Radim, Vojta, Zuzka a Zuzka. Děkuji našim tradičním parťákům, Mateřskému centrum Balonek, divadlu Kubrt a trenérům AFK Podolí. Děkujeme nováčkům letošního ročníku - Četnické pátrací stanici, turistickému oddílu Lvíčata, kapele JazzRest i firmě Covenant garden, všem prodejcům a samozřejmě Denisi Wihanovi a Luďkovi Listíkovi, bez kterých bychom zmokli. Veliký díky patří všem rodinným příslušníkům, kteří pomáhali, hlídali, pekli, prodávali, nosili a se všemi to vydrželi. Samozřejmě děkujeme moc městské části Praha 4 i sdružení Auto-mat, bez jejichž pomoci a nasazení by tato akce nebyla. A speciální dík patří jako vždy na závěr Lukáši Lebduškovi. Tak zase za rok!


Zvoneček na rádiových vlnách

12.9.2017 11:07

Kdo ještě váhá s účastí na živé Jílovské tento víkend, toho třeba zítra přesvědčí poslech rádia...ve 14:00 budeme ke slyšení na Rádiu 1! http://www.radio1.cz/c…/rozhovor/7439-zazit-mesto-jinak-2017


Živá Jílovská již tuto sobotu!

10.9.2017 23:12

Třetí ročník pouličního festivalu Zažijte Jílovskou jinak už je za dveřmi! Už tuto sobotu, 16. září od 10:00 to vypukne a mezi základní školou a mateřskou školkou se budou dít věci. Pohádky, workshopy, výtvarné tvoření s mateřským centrem Balonek, fotbalová školička s AFK Podolí, naučná vycházka se sochařem Pavlem Karousem nebo četnická pátrací stanice a jejich Pátrání po pokladu kasaře Koudelky, to vše a mnohem víc už v sobotu. To si rozhodně nenechte ujít!


10.9.2017 23:06

text


Zažijte potřetí Jílovskou jinak!

4.9.2017 18:03

Třetí ročník živé ulice pod taktovkou TLD Zvoneček se blíží! Už 16. září se na Vás těšíme v Jílovské ulici mezi školou a školkou, kde pro Vás připravujeme pestrý program. A než vám ho prozradíme, podívejte se, jak to sluší našim loutkám ve spotu Městské části Prahy 4 a nechte se pozvat od nich. https://www.youtube.com/watch?v=4tRqlLAxd2Q


Loutky jedou!

27.3.2017 15:48

Titulní stranu nového Loutkáře zdobí naše princezna Víl ze Začarovaného lesa, máme radost a jsme hrozně slavní samozřejmě :-)


PF 2017

23.12.2016 10:55

A teď už opravdu nezbývá nic jiného, než popřát všem krásné, klidné a jak jinak než pohádkové Vánoce a do Nového roku štěstí, zdraví, lásku a samé šťastné konce. Děkujeme za přízeň a těšíme se v Novém roce na viděnou!


Známe vítěze klání o nejkrásnější loutku!

23.12.2016 9:45

A známe vítěze! Naše soutěž o nejkrásnější loutku skončila velmi, velmi těsně - po sečtení všech hlasů vyhrála loutka číslo 17 s celkovým počtem dvaceti osmi hlasů, na krásném druhém místě je loutka číslo 10 s celkem dvaceti pět hlasy a bronzovou příčku obsadila loutka číslo 13. A protože jsou Vánoce a protože jste byli všichni ohromně úžasní a tvůrčí, rozhodli jsme se ještě udělit speciální ceny "odborné poroty" a máme cenu za originalitu pro tvůrce loutek číslo 5, 7 a 19. Gratulujeme výhercům a děkujeme všem za účast i za hlasy!


Zájezdíme...ve španělské Callele!

23.9.2016 21:43

Nebereme vám od středy telefon? Němejte nám to za zlé. Před začátkem sezóny jsme ještě přijali pozvání do španělské Callely na jejich městské slavnosti, v rámci kterých jsme opět trochu oprášili a pozměnili naše Varieté. A nebudeme vám lhát...máme se tu báječně. Pro to nejmenší publikum už jsme zahráli, ti velcí nás čekají až v neděli. Jo, a zítra se jedeme podívat do Barcelony, je to kousek. Máváme všem, než budeme vyprávět zážitky z cest osobně, posíláme alespoň pár fotek, na které se můžete podívat v naší fotogalerii.


PF 2016

29.12.2015 11:36

Premiéra za námi, teď už opravdu nezbývá, než se těšit na Vánoce a na Nový rok...Já bych Vám ale ještě před tím chtěla moc poděkovat za Vaši podporu a přízeň, za celé divadlo popřát všem krásné, klidné a pohádkové Vánoce a do Nového roku jen to nejlepší. Ještě mi zároveň dovolte poděkovat všem mým kolegům, jejichž nasazení a výdrž byla opět neuvěřitelná, letos jsme toho zvládli opravdu hodně, od zájezdů, přes živou ulici a festival, až po několik živě mluvených pohádek a premiéru - jste všichni skvělí, báječní a já Vám moc a moc děkuju. Těším se v Novém roce na viděnou ve Zvonečku! Denisa Dašková, ředitelka divadla


Zvoneček v listopadovém Tučňáku

23.10.2015 0:00

Milovníkům a příznivcům Zvonečku to jistě neuniklo, těm ostatním, kteří ještě nevybrali schránku nebo nejsou z Prahy 4, se musíme pochlubit, jak příšerně jsme slavní! Náš udatný princ Bajaja to tentokrát dotáhl až na titulní stránku listopadového Tučňáku, ve kterém se dozvíte spoustu informací o našem chystaném festiválku. Moc děkujeme panu šéfredaktorovi a samozřejmě opět i celé Praze 4 za prostor, který nám v čísle poskytli.


Vzpomínka na výstavu v Roztokách

10.6.2015 10:29

Před pěti lety se v muzeu v Roztokách u Prahy konala veliká výstava u příležitosti nedožitých osmdesátin našeho principála a zakladatele Jiřího Vorla. Připomeňte si s námi krásnou výstavu díky tehdejším reportážím České televize, které se nám podařilo najít v archivu. Schválně, zda poznáte, které loutky vystupují i v našich pohádkách!
Staré loutky, které nestárnou
Sbírka Jiřího Vorla: Loutky místo Spartaka


Nové příspěvky ve fotogalerii - dětský den v Úvalech!

18.5.2015 10:52

Jak začne jaro, chytá nás cestovní horečka a nevydržíme na místě. Vždyť kdo by byl zavřený v divadle, když se dá hrát venku! Zájezdní sezóna se nám tedy rozjela a my tímto moc děkujeme báječnému publiku a milým organizátorkám z Haba-kuku za velice příjemné odpoledne v Úvalech! Počasí nám přálo a tak se čerti ženili opravdu jen v naší pohádce:-) Nás už opět chytá zájezdní horečka a těšíme se do Kroměříže na Mozartovy slavnosti, Vy se těšte na naše další cestovní příspěvky na našem webu a na facebooku a hlavně se na nás přijďte podívat!A jak to vypadá, když hrajeme venku? Prohlédněte si naší fotogalerii!Program

2018

září
11:00

8. 9. - Braník sobě - O princezně Čárypíše

15. 9. - Zažij Jílovskou jinak!Máte nás rádi?
Lajkujte nás i na Facebooku.
Naše facebookovská adresa je facebook.com/divadlo.zvonecek.


Tradiční loutkové divadlo Zvoneček na Informuji.cz

TOPlist